Główny Instruktor i Choreograf

Piotr Zagrodnik

Założyciel Studia Tańca BRAVO, absolwent zarządzania na WSAiB w Gdyni, dyplomowany instruktor tańca,

Absolwent Instruktorskiej Szkoły Tańca w Gdańsku i Sopockiej Szkoły Artystycznej. W 2006 roku nagrodzony wyróżnieniem najlepszego choreografa młodego pokolenia przez Polską Fabrykę Tańca "DANCE VISION TV". Tancerz, pedagog.

Szkolił i udoskonalał swoje umiejętności pod okiem m.in.

Iwony Gilarskiej (współczesny, show-dance),

Jacka Bajora (hip-hop, house),

Eszteca Noya (hip-hop),

Aleksandra Paola Magnus (hip-hop) i wielu innych.

W dalszym ciągu szkoli się i uzupełnia swoją wiedzę oraz prowadzi warsztaty z dziećmi,

młodzieżą i dorosłymi. Organizator wielu turniejów o randze ogólnopolskiej.

Kacper Domachowski

Utalentowany tancerz z tańcem związany od najmłodszych lat. Na poważnie swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 12 lat stylem hip-hop, trenował także style house dance oraz break dance. Prawdziwą pasją jednak okazał się popping, który tańczy już od siedmiu lat.

Przez lata udoskonalał swoje umiejętności u m.in. Tao Petz - street Dance, Adrian Lipskee Lipiński – popping, Piotr Cembra Cembrowski - break Dance, Patrycja Lily Nadolska (Kirschenstein) - hip hop i house dance. Na swoim koncie ma także wiele osiągnięć na tanecznych arenach w Polsce i za granicą. Wraz z bratem jako team „braciaki” uczestniczył w programie mam talent. Kacpra w jego drodze tanecznej prowadzi motto „Taniec trzeba mieć w głowie i sercu, ciało się wyćwiczy”. Kacper jest także współorganizatorem imprez tanecznych o randze ogólnopolskiej. Kacper prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami.

PONADTO WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI CHOREOGRAFAMI I TANCERZAMI Z TERENU CAŁEGO KRAJU

PIOTR

BIAŁOBRZESKI

ALEKSANDRA

MAGNUS

TYMON

SADOWSKI

KAROLINA

BEDNARSKA